Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali
św. Jan Paweł II

Słowa te są myślą przewodnią naszej szkoły i były też nią podczas 31. Rocznicy nadania imienia świętego Jana Pawła II. Rocznicę świętowaliśmy 31 maja br., rozpoczęła się ona mszą świętą w kościele parafialnym. Mszy przewodniczył i homilię wygłosił ks. proboszcz Artur Schodziński.  Następnie podczas uroczystej akademii w hali widowiskowo-sportowej, mogliśmy odbyć sentymentalną podróż do lat dzieciństwa, młodości, posługi kapłańskiej i papieskiej naszego Wielkiego Patrona. A było to możliwe dzięki pięknemu wykonaniu wierszy, piosenek, pieśni, akordów muzycznych i tańców przez uczniów naszej szkoły. Ponadto w tle przewijała się prezentacja multimedialna związana z życiem i ponadczasowym przesłaniem Wielkiego Jana Pawła II.

Dziękujemy i gratulujemy młodym wykonawcom oraz nauczycielom za dostarczenie wielu przyjemnych wrażeń.