Wyróżnienie dla Leny Olejnik z klasy II b na wojewódzkim etapie ogólnopolskiego konkursu

W kwietniu czterech uczniów młodszych klas: Apolonia Czerkowska, Aleksander Jarmuż,  Julia Janczura oraz Lena Olejnik reprezentowało naszą szkołę na powiatowym etapie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi mamy, bo ryzyko upadków znamy”. Organizatorem konkursu był  KRUS oraz Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Na tym etapie wyłoniono 1 pracę, która reprezentowała  powiat na etapie wojewódzkim.

Ostatecznie praca wykonana przez Lenę Olejnik z klasy II b zdobyła WYRÓŻNIENIE na wojewódzkim etapie XII Ogólnopolskiego  Konkursu Plastycznego dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi mamy, bo ryzyko upadków znamy”.

Gratulujemy !