W okresie przedświątecznym uczniowie naszej szkoły mieli możliwość zaprezentowania swoich talentów artystycznych oraz solidarności z ogarniętą wojną Ukrainą w szkolnym konkursie literacko-plastycznym „Podaj rękę Ukrainie”. Konkursie, który miał na celu propagowanie uniwersalnych wartości chrześcijańskich w procesie wychowania i kształcenia, kształtowania wrażliwości artystycznej oraz wyrażania własnych przeżyć i refleksji środkami literacko-plastycznymi. Uczestnicy konkursu mieli wykonać plakat, komiks lub kartkę z życzeniami, odnosząc się do obecnej sytuacji na Ukrainie, jednocześnie nawiązując do nadziei, wiążącej się ze Zmartwychwstaniem Chrystusa i radosnym Alleluja. Prace miały zawierać słowa otuchy, wsparcia i pocieszenia.
Prace uczniów zostały wywieszone w holu szkoły.
Poniżej lista nagrodzonych:
W kategorii plakat:
Grupa wiekowa I-III:
I miejsce ? Emilia Nieckarz klasa I b (opiekun Alicja Wójciak)
II miejsce ? Laura Rawska klasa I b (opiekun Alicja Wójciak)
III miejsce ? Izabela Ożóg klasa II b (opiekun Elżbieta Nawrot)
Wyróżnienia:
Oliwia Wronka klasa I b (opiekun Alicja Wójciak)
Julia Janczura klasa II b (opiekun Elżbieta Nawrot)
Kornelia Szydłowska klasa II b (opiekun Elżbieta Nawrot)
Franciszek Cich klasa I b (opiekun Alicja Wójciak)
Grupa wiekowa ? IV- VI:
I miejsce Paweł Janowski klasa V b (opiekun Bernadeta Brzyska)
II miejsce Bartosz Harasymowicz klasa Vb (opiekun Bernadeta Brzyska)
III miejsce Michał Komenda klasa VI a (opiekun Bernadeta Brzyska)
III miejsce Norbert Cozac klasa VI a (opiekun Bernadeta Brzyska)
Grupa wiekowa VII-VIII
I miejsce Michał Czajkowski, Rafała Paryniak klasa VIII a (opiekun Bernadeta Brzyska)
II miejsce Zuzanna Lorenc, Gabriela Mach klasa VIII c (opiekun Dorota Czajkowska-Guszta).
W kategorii kartka z życzeniami
Grupa wiekowa I-III:
I miejsce Julia Bosak, Laura Piotrowska klasa II b (opiekun Elżbieta Nawrot)
Wyróżnienia:
Dawid Wawreńczuk, Aleksandra Hypiak klasa I b (opiekun Alicja Wójciak)
Grupa wiekowa IV-VI:
I miejsce Wojciech Walicki klasa IVa (opiekun Romuald Kornaga)
II miejsce Michał Stupak klasa IV a (opiekun Romuald Kornaga)
III miejsce Ewa Wojtak klasa V b (opiekun Bernadeta Brzyska)
Grupa wiekowa VII- VIII:
I miejsce ? Roksana Pomykała klasa VII a (opiekun Dorota Czajkowska-Guszta)
II miejsce Maja Stupak klasa VIII a (opiekun Bernadeta Brzyska)
III miejsce Katarzyna Kurdziel klasa VII a (opiekun Dorota Czajkowska-Guszta)
Wyróżnienia:
Zuzanna Żurawel, Amelia Hulak, Julia Bobecka klasa VIII a (opiekun Bernadeta Brzyska).
Dziękujemy za udział i gratulujemy nagrodzonym.
Dyplomy oraz nagrody zostaną wręczone w terminie późniejszym.


Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.