SZKOLNE PREZENTACJE ARTYSTYCZNE 2018

Eliminacje powiatowe XIV Przeglądu Scenicznej Twórczości Dziecięcej w tym roku odbyły się w Gminnym Ośrodku Kultury w Horyńcu -Zdroju 13.04.2018r. Piątek trzynastego okazał się dla nas szczęśliwym dniem ponieważ wszystkie prezentacje z naszej szkoły zostały dostrzeżone i nagrodzone przez jury. W kategorii piosenka wystąpiły uczennice pani Marii Żaczek z kl. IIIa – Oliwia Kuciel i Helena Kowalczyk. Dziewczynki piosenką pt. „Hallelujah” zdobyły wyróżnienie. W kategorii taniec, zespoły „Dzieci Oleszyc”, który wykonał poleczkę i „Perełki” w tańcu z pomponami również otrzymały wyróżnienie. Najstarsza grupa taneczna „Czerwone korale” otrzymała nominację do finału regionalnego. Podczas finału w Centrum Kulturalnym w Przemyślu, który odbył się 17.04.2018r. dziewczyny „Hulanką” wytańczyły list gratulacyjny. Zespoły taneczne do prezentacji przygotowała p. Monika Jezuit.

Uczniom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!!