20 grudnia 2018 roku miał miejsce w naszej szkole świąteczny apel. Nastrój nadchodzących świąt przywołała Asia Harasymowicz z III c gimnazjum, która wprowadziła nas w chwilę zadumy nad istotą świąt, skłoniła do refleksji na temat tego, jak spędzamy, a jak rzeczywiście chcemy spędzać święta.

Główną częścią apelu były jasełka wystawione przez uczniów klas III a i III b szkoły podstawowej przygotowane pod kierunkiem p. Krystyny Sopel oraz p. Renaty Sikory. Na tle pięknych dekoracji, młodzi aktorzy zaprezentowali opowieść o Bożym Narodzeniu. Nie brakło radosnych tańców wykonywanych przez zespół taneczny pod przewodnictwem pani Moniki Jezuit. W takcie spektaklu można było usłyszeć wspaniały solowy występ saksofonisty- Michała Bosaka. Jasełka zakończyły się piękną kolędą „Gore gwiazda Jezusowi”, w której nasi szkolni artyści zachęcali do wspólnego kolędowania. Przeniesienie nastroju betlejemskiego, zaśpiewane kolędy, przebrania ? zostały gromkimi brawami docenione przez wszystkich widzów: rodziców, nauczycieli i uczniów. Na zakończenie Pani Dyrektor Agata Adamska złożyła wszystkim życzenia z okazji Świat Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego Nowego Roku.