SŁODKI WTOREK!

5 marca zorganizowaliśmy w naszej szkole kiermasz słodkości.
Dochód ze sprzedaży smakołyków (placków, babeczek, rogalików i słodkich ciasteczek) przekazaliśmy na rzecz leczenia i rehabilitacji
Mateusza i Bogdana.

Trzeba przyznać, że tak błyskawicznie rozeszły się wszystkie słodkości,
że ciężko było je uchwycić na zdjęciu!

Mamy nadzieję, że tym miłym gestem kolejny raz pokazaliśmy im, że jesteśmy całym sercem z nimi i trzymamy mocno kciuki za ich powrót do sprawności!

Kwota jaką udało nam się uzbierać to 417 zł!

Dziękujemy Wszystkim, którzy przyczynili się do tego małego sukcesu!

Bardzo dziękujemy Wam Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele
za wasze zaangażowanie!

Udało nam się zebrać kwotę 552 zł, którą przekazaliśmy
na leczenie Mateusza Zająca i Bogdana Kuźmika!

SERCE ZA SERCE DLA MATEUSZA I BOGDANA!

Od wtorku 29.01.2019 r. w naszej szkole organizujemy charytatywne walentynki, z których całkowity dochód zostanie przekazany na rehabilitację Mateusza i Bogdana!

Walentynkowymi karteczkami i gipsowymi serduszkami możemy obdarować bliskie nam osoby, pokazać innym że są dla nas ważni lub po prostu, że darzymy ich sympatią!

Już dzisiaj dziękujemy za Wasze zaangażowanie w akcję!

zobacz zdjęcia

W imieniu Komitetu Społecznego „Sprawność dla Bogdana i Mateusza” serdecznie zapraszamy na koncert charytatywny, który odbędzie się 20 stycznia (niedziela) o godz 16:00 w Hali widowiskowo-sportowej przy Szkole Podstawowej w Oleszycach.
W programie: Niezapominajki z Cieszanowa, Luiza Ganczarska z zespołem, Discoboys, Miglanc, Nokaut i gwiazda wieczoru-Gosia Andrzejewicz
Biletem wstępu będzie datek do puszki dowolną kwotą (min 10 zł) która w całości zostanie przekazana na rehabilitację Mateusza i Bogdana.
Imprezę poprowadzi Dj. Nielo.

DRODZY RODZICE!

Przekażcie 1% podatku na rachunek bankowy utworzony przez fundację VOTUM w Krakowie w celu dalszego leczenia i rehabilitacji mojego syna.

Serdecznie dziękuję i pozdrawiam

Barbara Zawitkowska

LIST Z PROŚBĄ O WSPARCIE

„TAK POMAGAM”

Kolejny raz uczniowie ze SZKOLNEGO KOŁA CARITAS zaangażowali się w ogólnopolską zbiórkę żywności pod hasłem „TAK. POMAGAM!”.
W dniach 7-8 grudnia w sklepie Delikatesy „Centrum” oraz „Groszek” wolontariusze z pełnym zaangażowaniem zbierali produkty żywnościowe.
Dzięki hojności ludzi dobrej woli udało nam się zebrać 750 kg żywności i przygotować 60 świątecznych paczek dla potrzebujących z naszej gminy.
Dziękujemy za Wasze serce i hojność!
Tym pięknym gestem ponownie pokazaliście, że los innych nie jest Wam obojętny!

zobacz zdjęcia

6 grudnia gościliśmy w naszej szkole turystyczną ciuchcię!

Tym razem mikołajkową przejażdżką pomagaliśmy zebrać pieniądze na rehabilitację dla Mateusza i Bogdana!

Cieszymy się, że mogliśmy pomóc, a przy okazji uczestniczyć w wesołej wycieczce po Oleszycach i okolicach.

Dziękujemy Wam Rodzice, Uczniowie i Nauczyciele

za udział w akcji !!!

Dzięki Waszemu zaangażowaniu udało nam się zebrać
kwotę 2790 zł ze sprzedaży biletów!

zobacz zdjecia

„Człowiek jest tyle wart, ile może dać drugiemu człowiekowi?

św. Jan Paweł II

Informujemy, iż społeczność naszej szkoły dołączyła do pracy w lokalnym Komitecie Społecznym  pn „Sprawność dla Bogdana i Mateusza”. Działającym, aby pomóc w zbiórce pieniędzy na rehabilitację Mateusza Zająca (syna naszej koleżanki i nauczycielki – Barbary Zawitkowskiej) i Bogdana Kuźmika – dwóch mieszkańców naszej gminy, których życie w jednym momencie stało się nieustającą walką o sprawność.

Mateusz po wypadku motocyklowym, Bogdan po niefortunnym skoku do wody, aby móc normalnie funkcjonować potrzebują kosztownych rehabilitacji i specjalistycznego sprzętu.

Drodzy Uczniowie, Rodzice wielokrotne pokazaliście, że możemy liczyć na Wasze wielkie serca, za co dziękujemy oraz gorąco prosimy o wsparcie w dalszych inicjatywach. Po prostu pomóżmy Mateuszowi i Bogdanowi, i ich rodzinom udźwignąć koszty rehabilitacji. To wszystko po to by młodzi mogli żyć normalnie i realizować swoje marzenia.

Dziękujemy za ofiarność, którą już okazaliście, podczas naszych akcji organizowanych jeszcze na rzecz samego Mateusza Zająca:

• dyskoteka charytatywna klas IV-VI – 611,44 zł
  • kiermasz ciast – 825,56 zł
  • zbiórka Szkolnego Koła Caritas pod kościołami naszej parafii – ponad 2000 zł
  • zbiórka Szkolnego Koła Caritas w szkole – 300 zł

Ponadto przeprowadziliśmy zbiórkę finansową wśród nauczycieli i przekazaliśmy zebrane pieniądze na ręce pani Basi.

Od teraz wszystkie akcje organizujemy we współpracy z Komitetem Społecznym dla Mateusza i Bogdana. Najbliższa inicjatywa, która przed nami to charytatywna podróż turystyczną ciuchcią, która będzie jeździć w kilku miejscowościach naszego powiatu, a dla naszej szkoły i po naszym mieście 6 grudnia. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w przejażdżce ? zarówno uczniów jak i całe rodziny.

Dziękujemy, że jesteście razem z nami!

PODZIĘKOWANIE OD MATEUSZA ZAJĄCA

Szanowna Pani Dyrektor, Drodzy Nauczyciele, Pracownicy Szkoły, Kochane Dzieci – serdecznie dziękuję i pozdrawiam

To mnie buduje i wzmacnia…

Mateusz Zając