TALENT POWIATU LUBACZOWSKIEGO!

Zapraszamy do udziału w X JUBILEUSZOWEJ EDYCJI TALENTU POWIATU LUBACZOWSKIEGO!!!

Nominacje w kategorii MŁODY TALENT, NAUKOWIEC, ARTYSTA, SPORTOWIEC, SPOŁECZNIK (klasyfikacja indywidualna lub/i zespołowa) należy złożyć w szkole do 28 maja 2018r. (w sekretariacie szkoły, u wychowawców klas, pedagoga szkolnego), dołączając do nich kserokopię dyplomów jako potwierdzenie osiągniętych sukcesów.

Wszelkie informacje i pomoc w przygotowaniu nominacji można uzyskać u wychowawców klas i pedagoga szkolnego.

Uwaga!

Nominacje można wypełniać komputerowo lub ręcznie, należy pamiętać o tym by dobrze opisać siebie, swoje sukcesy i zainteresowania zgodnie z wybraną kategorią, można w nich ująć sukcesy za okres czerwiec 2017 – maj 2018 roku.

Niezbędne formularze oraz regulamin dostępne są w szkole oraz możliwe do pobrania ze strony Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Lubaczowie.

X edycja jubileuszowa programu Talent Powiatu Lubaczowskiego