KOCHANE DZIECI, SZANOWNI RODZICE

Dziękując za cały rok szkolny pełen wrażeń i sukcesów,

życzymy wszystkim słonecznych, bezpiecznych wakacji,

udanego wypoczynku, wspaniałych przygód, spotkań z ciekawymi ludźmi i wielu niezapomnianych przeżyć.

Do zobaczenia we wrześniu.

DYREKCJA, NAUCZYCIELE ORAZ PRACOWNICY SZKOŁY

22 czerwca 2018 roku w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia związana z zakończeniem roku szkolnego 2017/2018.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego rozpoczęła się o godzinie 8:30 Mszą świętą odprawioną pod przewodnictwem ks. Radka, który wygłosił homilię do dzieci, rodziców i nauczycieli. W hali widowiskowo- sportowej  naszej szkoły głos zabrała pani dyrektor Agata Adamska, która po krótkim przemówieniu wręczyła świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe tym spośród uczniów, którzy mogli poszczycić się średnią ocen co najmniej 4,75.

Swoje nagrody otrzymali także uczestnicy różnych konkursów oraz „działacze i społecznicy” udzielający się na forum szkoły. Nagrody książkowe otrzymali również uczniowie wyróżniający się w czytelnictwie, zbiórce baterii, makulatury. Pamiątkowe dyplomy i wyróżnienia otrzymali również najlepsi sportowcy, tancerki i tancerze. Nagrodzeni zostali za swoją pracę wolontariusze działający w szkolnym kole CARITAS.

Podczas akademii związanej z zakończeniem roku szkolnego odbyła się również uroczystość pożegnania przygotowana przez uczniów kończących szkołę podstawową. Na zakończenie Pani Dyrektor przypomniała uczniom o bezpieczeństwie podczas wakacyjnego odpoczynku i złożyła serdeczne życzenia udanego wypoczynku po całorocznej pracy, a uczniom kończącym naukę w szkole podstawowej sukcesów w dalszej nauce i życiu.