Nie zastąpi Ciebie nikt – XXXII rocznica nadania imienia szkole

Data 31  maja wpisana jest na stałe do kalendarza naszej szkoły, gdyż każdego roku w tym dniu uroczyście świętujemy rocznicę nadania szkole imienia  – Jana Pawła II. Na co dzień towarzyszą nam słowa Naszego Wielkiego Patrona

„Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali”

W szczególności pamiętamy o nich w 32. rocznicę nadania imienia, którą świętujemy w tym roku.  Uroczystość rozpoczęliśmy  Mszą Świętą w kościele parafialnym, której przewodniczył ks. proboszcz Artur Schodziński wraz z ks. Markiem.  Następnie w hali widowiskowo-sportowej odbyła się uroczysta akademia podczas, której mogliśmy usłyszeć  wiersze, piosenki, pieśni, akordy muzyczne i tańce, pięknie wykonane przez uczniów naszej szkoły.

Dziękujemy i gratulujemy młodym wykonawcom oraz nauczycielom za dostarczenie wielu przyjemnych wrażeń.