Boże Narodzenie jest świętem drugiego człowieka…
św. Jan Paweł II

Z okazji najpiękniejszych w tradycji polskiej świąt Bożego Narodzenia życzy, aby były one radosne i upłynęły w gronie najbliższych w życzliwej, pełnej dobroci atmosferze.

Niech Maleńki Jezus Błogosławi i ześle łaskę zdrowia, dobroci, miłości i otwartości na drugiego człowieka. Nowy Rok niech będzie pomyślny i przyniesie w darze to, co każdemu z nas jest najpotrzebniejsze.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy oraz Uczniowie

Apel Świąteczny

Boże Narodzenie to czas, kiedy wszyscy stają się dla siebie bardziej życzliwi, milsi i zapominają o wszelkich sporach i waśniach. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt, 20 grudnia 2023 r. odbył się w naszej szkole apel bożonarodzeniowy. Głównym celem tej uroczystości było wprowadzenie uczestników w radosną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Śpiewanie pieśni bożonarodzeniowych to wspaniała tradycja. Wspólne kolędowanie jest jednym z bardzo ważnych sposobów głębszego przeżywania Świąt Bożego Narodzenia. O atmosferę w tym dniu zadbali występujący w pięknej scenografii nasi uczniowie. Zaśpiewane przez nich kolędy oraz recytowane wiersze wprowadziły wszystkich w wyjątkowość tych świąt

zobacz zdjęcia

 

 

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
Skip to content