Dzień dobry!
W związku z pandemią koronawirusa przenosimy do sieci wydarzenie Dzień Kariery z Erasmus+, który pierwotnie miał odbyć się podczas dnia otwartego  szkoły. Niestety wirus trochę pokrzyżował plany. Korzystając z tego, że są wakacje, a wiele osób nie wyjechało w tym roku na wypoczynek zorganizowany, proponujemy udział w Wirtualnym dniu Erasmus+.
Wirtualne Dni Erasmus + są organizowane przez  Zespół Szkół w Oleszycach
w terminie 20-27 lipca 2020r, w formie online.
Uczniów klas 7-8 oraz tegorocznych absolwentów szkół podstawowych zapraszamy także do udziału w konkursie online!
Celem Wirtualnych Dni Erasmus+ jest poznanie możliwości zawodowych, jakie daje szkoła średnia uczestnicząca w projektach europejskich, wzbudzenie aktywności uczniów szkół podstawowych w kierunku kształcenia zawodowego, poznanie podstawowych zasad udziału w projektach Erasmus+, wzbudzenie ciekawości w kierunku poznawania kultur innych narodów europejskich.
Szczegóły w regulaminie i na stronie: www.zs.eoleszyce.pl