Zapraszamy na ferie zimowe

Jak co roku w okresie ferii zimowych zapraszamy dzieci w wieku szkolnym do Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury w Oleszycach  do wspólnego spędzenia czasu wolnego.

Zajęcia odbywać się będą pod czujnym okiem instruktorów od 5.02 (poniedziałek) do 9.02 (piątek) w godzinach od 10:00 do 15:00.

Oferta jest niezwykle bogata i ciekawa- zajęcia pozwalają na poznanie nowych technik artystycznych, ćwiczenie umiejętności manualnych i gwarantują dobrą zabawę. Wszelkie informacje dotyczące programu znajdują się na plakacie.

Wszystkich chętnych do aktywnego wypoczynku podczas ferii zimowych zapraszamy na „Ferie z piłką nożną” – w hali widowiskowo-sportowej odbędzie się w dniach 29.01 ? 03.02 b.r. turniej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Oleszyce. Start zawodów o godz. 10:00. Dokładne terminy podane są na plakacie.

Pani Monika Jezuit serdecznie zaprasza do Ośrodka Kultury na zajęcia taneczne, które podczas ferii odbędą w dniach:

29.01 (poniedziałek)

godz. 10.00-10.45 „Perełki”

godz. 10.50-11.35 „Dzieci Oleszyc”

godz. 11.40 ? 13.00 „Czerwone korale”