Najpiękniejszą rzeczą jakiej może doświadczyć
młody człowiek jest oczarowanie tajemnicą
– teatr to ma!

TEATR W SIECI/NATENCZAS?22
I nagroda naszych uczniów w projekcie TEATR W SIECI/NATENCZAS’22 realizowanym przez Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie za dotknięcie tajemnicy guseł w spektaklu, pt. Dziady cz. II przygotowanego pod opieką artystyczną Karola Kadłubca; ponadto Jury w swojej kreacji zachwycił Gabriel Gryniewicz w roli Guślarza.
W spektaklu udział wzięli:
Helana Kowalczyk, Katarzyna Kurdziel, Milena Wit, Gabriela Salach, Filip Birnbach, Gabriel Gryniewicz, Kacper Olejnik.
Uczniom serdecznie gratulujemy nagrody, talentu, zaangażowania;
Gorąco dziękujemy wszystkim tym, którzy nas wspierali, w szczególności panu Karolowi Kadłubcowi, Rodzicom, Dyrekcji, Nauczycielom.
Koordynatorem projektu w szkole była Dorota Czajkowska-Guszta
Wydarzenie zrealizowano w ramach projektu #Przestrzeni Sztuki programu finansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, realizowanego przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego oraz Narodowy Instytut Muzyki i Tańca, dodatkowo wspierany przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie oraz Marszałek Województwa Podkarpackiego.