I z tymi, których kochamy,

z naszymi siostrami i braćmi,

ze zdrowymi i chorymi,

z radującymi się i płaczącymi.

„Między nami Jaskiniowcami”

Nasza szkoła włączyła się  w zbiórkę  VII akcji charytatywnej na rzecz Małych podopiecznych Fundacji Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie.

Wolontariusze ze Szkolnego Koła Caritas przeprowadzili zbiórkę do puszki na terenie szkoły, prowadzili sprzedaż zimnych napojów i lodów. Zbiórka została przeprowadzona także przed kościołem Narodzenie NMP w Oleszycach w dniu 10 czerwca, gdzie uzbierano kwotę w  wysokości 1253 zł. W sumie przekazano na w/w cel  2350 zł.

Na galę podsumowującą do Baszni Dolnej udali się uczniowie z Samorządu Uczniowskiego i najbardziej aktywni wolontariusze  wraz ze swoim opiekunem Siostrą Stanisławą Maczką.

Składamy serdeczne podziękowanie za wszelką aktywność, za okazane serce i dobroć podczas tej  zbiórki dla wszystkich chorych dzieci przebywających w  Hospicjum w Rzeszowie.