Konkurs „Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę”

20 grudnia 2017 r. został rozstrzygnięty konkurs plastyczny pt. „Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę” , skierowany do uczniów przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów powiatu lubaczowskiego.
Organizator – Nadleśnictwo Lubaczów, wyróżniło pracę ucznia naszej szkoły – KACPRA PARYNIAKA (w kategorii klas VII i gimnazjum)

Wyniki konkursu ” ŚWIĄTECZNY DOM – BOŻE NARODZENIE 2017″
18 grudnia 2017 r. odbyło się rozstrzygnięcie XI Konkursu Plastycznego „Świąteczny Dom – Boże Narodzenie 2017”, który został zorganizowany przez Miejski Dom Kultury w Lubaczowie.
W kategorii: stroik – ozdoba, wyróżnienie otrzymała uczennica klasy VII – NATALIA  DOBOSZ

Nagroda w konkursie „Bezpieczne wakacje – 2017”

W grudniu został rozstrzygnięty konkurs plastyczny pod hasłem „Bezpieczne wakacje – 2017”.
Uczeń naszej szkoły- Kacper Paryniak, zdobyły II miejsce w powiatowym etapie tego konkursu.