Ogólnopolski Konkurs „Leon”

Ogromne brawa należą się uczniom klas I-III, którzy w tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Leon” osiągnęli znakomite wyniki i z dumą reprezentowali naszą szkołę. Ich zaangażowanie, systematyczna praca oraz chęć rozwijania swoich talentów przyniosły wspaniałe efekty. Gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz nauczycielom przygotowującym uczniów do konkursu!

więcej na: https://sp-oleszyce.pl/konkursy/