Trójbój lekkoatletyczny – I miejsce w powiecie

zobacz zdjęcia

Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży w Szachach Drużynowych – Stara Wieś k/Krosna 2021

Dnia 3 grudnia 2021 r. w Starej Wsi  k/Krosna odbył się Finał Wojewódzki w Szachach Drużynowych. 

Reprezentacja naszej szkoły wystąpiła w składzie:
1 szachownica Patryk Guzy kl. VIII
2 szachownica Bartłomiej Jedynowicz kl. VIII
3 szachownica Gabriel Gryniewicz kl. VIII
4 szachownica Katarzyna Kurdziel kl. VII 

W finale wystąpiło 12 najlepszych drużyn z całego województwa. Zwycięstwo odniosła SP nr 1 z Brzozowa, a nasza drużyna zajęła IV miejsce ocierając się o podium miejsc medalowych. Najlepszy wynik  w naszej drużynie osiągnął  Patryk Guzy  kl. VIII na I szachownicy zdobywając 9  z 11 pkt
Wyniki turnieju dostępne są na stronie:

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2021/tdr_4702/results.html?l=pl&tb=202_


Finał Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Szachach Drużynowych Leżajsk – 2021

Dnia 7 grudnia 2021 w Leżajsku  https://fok-lezajsk.pl/  odbył się Finał Wojewódzki w Szachach Drużynowych

Reprezentacja naszej szkoły wystąpiła w składzie:
1 szachownica Jakub Kozłowski kl. VI
2 szachownica  Łukasz Snopkowski kl. VI
3 szachownica Michał Śliwa kl. VI
4 szachownica Malwina Bąk kl. VI 

Drużyna młodych szachistów debiutowała w finale Mistrzostw Wojewódzkich. Poziom zawodów był bardzo wysoki.  Zwycięstwo odniosła SP nr 2  z Rudnika nad Sanem. Najlepszy wynik z naszej drużyny osiągnął  Michał Śliwa kl. VI zdobywając 4  z  11 pkt możliwych. Wyniki turnieju dostępne są na stronie:

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2021/tdr_4705/results.html?l=pl&tb=10_


Rejonowe Igrzyska Dzieci w Szachach Drużynowych – 2021

Dnia 16-11-2021 w Jarosławiu odbyły się rejonowe zawody w szachach drużynowych. 

Reprezentacja naszej szkoły wystąpiła w składzie:
1 szachownica Jakub Kozłowski kl. VI
2 szachownica  Łukasz Snopkowski kl. VI
3 szachownica Michał Śliwa kl. VI
4 szachownica Malwina Bąk kl. VI 

Drużyna młodych szachistów zajęła II miejsce i awansowała do Mistrzostw Wojewódzkich. Poziom zawodów bardzo wyrównany., Najlepszy wynik osiągnął  Michał Śliwa kl. VI zdobywając 3 pkt. z 4 możliwych. Wyniki turnieju dostępne są na stronie:

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2021/tdr_4336/results.html?l=pl&tb=202_

Rejonowe Igrzyska Młodzieży w Szachach Drużynowych – 2021

Dnia 16-11-2021 w Jarosławiu odbyły się rejonowe zawody w szachach drużynowych. 

Reprezentacja naszej szkoły wystąpiła w składzie:
1 szachownica Patryk Guzy kl. VIII
2 szachownica Bartłomiej Jedynowicz kl. VIII
3 szachownica Gabriel Gryniewicz kl. VIII
4 szachownica Katarzyna Kurdziel kl. VIII 

Drużyna zajęła II miejsce i awansowała również do Mistrzostw Wojewódzkich, Najlepszy wynik osiągnął  Bartłomiej Jedynowicz kl. VIII zdobywając komplet pkt… Wyniki turnieju dostępne są na stronie:

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2021/tdr_4337/results.html?l=pl&tb=202_

zdjęcia


 

Powiatowe zawody w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców

W sobotę 29 lutego 2020 w Wielkich Oczach odbyły się powiatowe zawody w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców w kategorii Igrzyska Dzieci, w których udział wzięli uczniowie naszej szkoły pod opieką pani Małgorzaty Zdeb-Kwiatkowskiej.

Drużyna dziewczynek w składzie: Zuzanna Żurawel i Julia Tarnawska zajęły 5 miejsce,
a drużyna chłopców:  Gabriel Gryniewicz, Michał Bosak, Jakub Mazur i Patryk Guzy zajęli
8 miejsce na 13 startujących drużyn.

Uczniowie zmierzyli się z innymi drużynami w sportowej walce.

Życzymy sukcesu.

zobacz zdjęcia


Powiatowe Zawody w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców

W sobotę 22 lutego 2020 podopieczne pani Barbary Zawitkowskiej wzięły udział w Powiatowych Zawodach w Piłce Siatkowej Dziewcząt w Starym Dzikowie- Igrzyska Młodzieży Szkolnej, gdzie po rozgrywkach systemem „każdy z każdym” dziewczęta zajęły
2 miejsce.

Drużyna w składzie: Julia Sopel, Oliwia Kornaga, Emilia Cisek, Amelia Sopel, Natalia Borkowska, Wiktoria Mróz, Angelika Wójcik i Justyna Stec.

W sobotę 15 lutego 2020 drużyna pod opieką pana Waldemara Rokosza wzięła udział w Powiatowych Zawodach w Piłce Siatkowej Chłopców w Starym Dzikowie- Igrzyska Młodzieży Szkolnej, gdzie po rozgrywkach chłopcy zajęli – 3 miejsce.

Drużyna w składzie: Łukasz Gryniewicz, Błażej Foryś, Tomasz Lorenc, Karol Kaźnica, Jakub Olejnik i Wojciech Polak.

GRATULUJEMY !!!

zobacz zdjęcia


Powiatowe zawody w piłce ręcznej chłopców – Igrzyska Młodzieży Szkolnej

8 lutego 2020  na hali widowiskowo – sportowej w Oleszycach odbyły się Powiatowe zawody w piłce ręcznej chłopców – Igrzyska Młodzieży Szkolnej, w których wzięli udział uczniowie naszej szkoły pod opieką pana Waldemara Rokosza. Po zaciętej walce chłopcy wywalczyli  3 miejsce zdobywając kolejne cenne punkty do ogólnej kwalifikacji sportowej szkół.

Drużyna w składzie: Łukasz Gryniewicz, Błażej Foryś, Tomasz Lorenc, Karol Kaźnica, Jakub Olejnik, Aleksander Puka, Ksawery Bednarz, Konrad Wojtanowski i Patryk Górak


Obóz zimowy -ferie 2020r.

Po raz kolejny w naszej Szkole im. Jana Pawła II w Oleszycach został zorganizowany zimowy obóz sportowy wykorzystując w aktywny sposób wolny czas w ferie zimowe.

Uczniowie mieli okazję nabyć nowych umiejętności – jazdy na nartach, łyżwach, zdobyć nowe wiadomości nt. piękna polskiej przyrody, podziwiać urok polskich Tatr jak i w pełen wrażeń spędzić czas w Aqa Parku w Zakopanem i w ciepłych źródłach
w Szaflarach.

Obóz zimowy w Białym Dunajcu-Zakopanem rozpoczął się w poniedziałek
13 stycznia 2020 roku, kiedy uczestnicy po obiedzie stawili się na zbiórkę, aby wyruszyć pod opieką wychowawców do Szaflar  na baseny termalne. Po powrocie i kolacji został wygłoszony referat nt. „Negatywne działanie niektórych substancji na organizm człowieka”

We wtorek młodzież pod opieką instruktorów narciarstwa i wychowawców nabywała umiejętności jazdy na nartach bardziej zaawansowani wraz z instruktorem zdobywali umiejętności na stoku, a mniej zaawansowani stawiali pierwsze kroki, ucząc się podstaw jazdy na nartach (jazdy pługiem, skręcać, hamować, bezpiecznie upadać, wyjeżdżać wyciągiem). W drugim dniu (środa) wszyscy uczestnicy obozu samodzielnie zjeżdżali ze stoku pod czujnym okiem wychowawców. Po obiedzie cała grupa udała się do Zakopanego zdobywać umiejętności na lodowisku, gdzie była świetna zabawa w bajecznie oświetlonej scenerii lodowiska. Po kolacji została przeprowadzona dyskusja nt.”Alkohol wróg czy przyjaciel”

W czwartek została zorganizowana wycieczka do Zakopanego, gdzie nasza młodzież zwiedziła Muzeum Przyrodnicze, Skocznie Narciarskie, Gubałówkę oraz miała czas wolny na zakup pamiątek. Dodatkowa atrakcja została przygotowana wieczorem, gdzie nasza młodzież w Aqa Parku mogła wykazać się inwencją twórczą, zabawą w wodzie i korzystać w bezpieczny sposób z przygotowanych atrakcji. Po kolacji został przedstawiony referat nt. „Alkohol niszczy młodość! Jak chronić przed nim dzieci i młodzież”.

W piątek 17 stycznia 2020r. po śniadaniu spakowani wyruszyliśmy w drogę powrotną do domu. Wszyscy uczestnicy wrócili zdrowi, zmęczeni, zadowoleni i z nowo zdobytymi umiejętnościami jazdy na nartach. Wyjazd był dobrze zorganizowany, obyło się bez kontuzji, pełen wrażeń i atrakcji, o czym świadczą pamiątkowe zdjęcia w naszej galerii.

DZIĘKUJEMY SPONSOROM ZA OKAZANE WSPARCIE

zobacz zdjęcia


W dniu 9 października 2019r. w Zespole Szkół w Oleszycach odbyło się podsumowanie Szkolnego Roku Sportowego 2018/2019 na które zostali zaproszeni przedstawiciele władz:

Starosta Powiatu Lubaczowskiego pan Zenon Swatek,

Wiceprezes Podkarpackiego Szkolnego Związku Sportowego w Rzeszowie-pan Jacek Bigus

Burmistrzowie i Wójtowie miast i gmin powiatu lubaczowskiego

Dyrektorzy szkół

Zarząd Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego Lubaczów

Nauczyciele  wychowania fizycznego – mistrzowie powiatu.

Spotkanie otworzyła pani Dyrektor Maria Baran, która powitała wszystkich zebranych gości, głos zabrali zaproszeni przedstawiciele władz, a w dalszej części spotkania zostały przedstawione wyniki współzawodnictwa wszystkich szkół.

Nasza szkoła w kategorii Igrzyska Dzieci zajęła I miejsce, w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej IV miejsce a w klasyfikacji gmin – Gmina Oleszyce sklasyfikowana została na I miejscu.

Jest to nasz wspólny sukces GRATULUJEMY wszystkim sportowcom i życzymy jeszcze większych SUKCESÓW!!!


Powiatowe zawody w Szachach drużynowych – Igrzyska Młodzieży Szkolnej

19 października 2019r. pod opieką pani Barbary Zawitkowskiej uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w powiatowych zawodach w Szachach drużynowych – Igrzyska Młodzieży Szkolnej – gdzie zajęli 1 miejsce awansując na szczebel rejonowy do Krasiczyna.

Drużyna:  Angelika Wójcik, Łukasz Gryniewicz, Radosław Butyński, Jakub Błaż

12 października 2019r. pod opieką pana Kazimierza Krzyżaka uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w powiatowych zawodach w Szachach drużynowych – Igrzyska Dzieci – gdzie zajęli 1 miejsce awansując na szczebel rejonowy do Krasiczyna.

Drużyna składała się z: Katarzyna Kurdziel, Gabriel Gryniewicz, Bartosz Jedynowicz i Guzy Patryk

GRATULUJEMY   SPORTOWYCH   ŚCISŁYCH   UMYSÓW  !!!


Sztafetowe biegi przełajowe 

W sobotę 5 października 2019r. na „Mazurach” w Lubaczowie zostały przeprowadzone powiatowe zawody w sztafetowych biegach przełajowych 10×800 m.
w kategorii Igrzyska Dzieci – gdzie drużyna chłopców pod opieką pani Małgorzaty Zdeb-Kwiatkowskiej po zaciętej sportowej walce zajęła 1 miejsce.

Awansowała na szczebel rejonowy, biegi odbyły się w Przemyślu i tam nasza dziesiątka zajęła także 1 miejsce, co dało nam awans na Wojewódzkie Biegi Sztafetowe
w Pustyni-Dębicy.

Na szczeblu wojewódzkim startowało 12 drużyn po dwie z każdego rejonu – nasi sportowcy po zaciętej walce wywalczyli 3 miejsce ? jest to najwyższy zespołowy wynik w biegach przełajowych.

Zwycięska drużyna składała się z:

Michał Bosak, Mateusz Bosak, Konrad Szałaj, Norbert Sopel, Rafał Paryniak, Alan Romaniszyn, Patryk Guzy, Jakub Lorenc, Mikołaj Młodowiec, Miłosz Marciniec, Filip Kornaga, Antoni Tabin i Wiktor Osztap.

Mamy wybitnych sportowców w naszej szkole a przede wszystkim w klasie sportowej.

GRATULUJEMY     POTRÓJNEGO    SUKCESU

zobacz zdjęcia


Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Lubaczowskiego Szkół Podstawowych w Warcabach 100-polowych

W dniu 23 listopada 2019 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Baszni Dolnej odbyły się XIX Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Lubaczowskiego Szkół Podstawowych w Warcabach 100-polowych. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Radosław Butyński, Jakub Błaż, Anna Demska i Julia Bartman. W zawodach uczestniczyło 15 drużyn z powiatu lubaczowskiego. Nasza drużyna zajęła VI miejsce.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

zobacz zdjęcia


W dniu 25 września 2019r. odbył się jubileuszowy XXX Bieg im. Generała Józefa Kustronia na Horaju.

Gospodarzem jest Zespół Szkół im. Generała Józefa Kustronia w Lubaczowie.

Nasi uczniowie zdobyli wysokie punktowane miejsca,
w kategorii dziewcząt klasy VII – VIII – drugie miejsce zajęła Natalia Borkowska,

w kategorii chłopców klasy IV – VI, wszystkie miejsca na podium zajęli uczniowie z klasy VIa – sportowej  – Michał Bosak (I miejsce), Patryk Guzy (II miejsce) i Mateusz Bosak (III miejsce).

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!!!

W biegu, jak co roku bardzo licznie brali udział uczniowie z naszej szkoły. I po raz trzeci z rzędu w ogólnej punktacji zdobyliśmy I miejsce

Puchar przechodni zostaje w Naszej Szkole

GRATULUJEMY WSZYSTKIM UCZNIOM NASZEJ SZKOŁY, KTÓRZY WZIĘLI UDZIAŁ W XXX JUBILEUSZOWYM BIEGU IM. GENERAŁA JÓZEFA KUSTRONIA NA HORAJU

zobacz zdjęcia


Indywidualne Mistrzostwa SZS w Lekkiej Atletyce w ramach Igrzysk Dzieci – to pierwszy Finał Wojewódzki w nowym roku szkolnym na stadionie CWKS „Resovia” w Rzeszowie odbył się 24 września 2019r.

W zawodach prawo startu posiadają dzieci i młodzież szkolna (ur. w roku 2007 i młodsi) – po 20 osób z 25 powiatów województwa podkarpackiego;

Po eliminacjach powiatowych wzięło w nich udział ok. 500 młodych adeptów „Królowej Sportu”. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie w składzie:

Michał Bosak (1000m),

Patryk Guzy (1000),

Jakub Mazur (rzut piłeczką palantową),

Mikołaj Młodowiec (skok w dal).

Uczniowie dzielnie walczyli w swoich konkurencjach.

Rozdano pierwsze dyplomy, medale i symboliczne tytuły Mistrzów Województwa.

MAMY MISTRZA WOJEWÓDZTWA w biegu na dystansie 1000 m  MICHAŁA BOSAKA 

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH  SUKCESÓW!!!!!

zobacz zdjęcia


W sobotę 14 -09-2019 reprezentacja uczniów (dziewcząt i chłopców)naszej szkoły wzięła udział w
Indywidualnych Mistrzostwach Lekkoatletycznych n a obiekcie sportowym „Orlik” w Lubaczowie,
gdzie startowało 133 uczniów z 16 szkół podstawowych z powiatu.
Uczniowie zmagali się w konkurencjach sportowych tj:
Chłopcy – bieg na 1000m, bieg na 60m, rzut piłeczką palantową, skok w dal ze strefy
Dziewczęta – bieg na 600m, bieg na 60m, rzut piłeczką palantową, skok w dal ze strefy
Konkurencję na 1000m wygrał Michał Bosak z czasem 3,18, drugi był Patryk Guzy z czasem 3,41, w
rzucie piłeczką palantową pierwsze miejsce zajął Jakub Mazur, który rzucił na odległość 41,5 m.
Uczniowie z klasy VI a zakwalifikowali się na Wojewódzkie Indywidualne Mistrzostwa SZS w LA, które
odbędą się 24 września 2019 w Rzeszowie.

VII MINIMARATON ŚLADAMI KSIĘCIA JÓZEFA SAPIEHY

17 czerwca 2019 roku na stadionie sportowym w Oleszycach odbył się VII MINIMARATON ŚLADAMI KSIĘCIA JÓZEFA SAPIEHY. Impreza sportowa zorganizowana z inicjatywy Stowarzyszenia „Czas na Pomoc” we współpracy ze Szkołami Podstawowymi z terenu miasta i gminy Oleszyce, Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury, oraz UMiG Oleszyce. Zawodnicy startowali według kategorii wiekowych:
– klasy I-II dystans 300 m
– klasy III-IV dystans 300 m
– klasy V-VI dystans 800 m
– open- uczniowie gimnazjum i starsi 2 km.
Minimaraton Śladami Księcia Józefa Sapiehy – bieg, który łączy miłośników sportu, lokalnej historii, uczniów miejscowych szkół (Szkoły Podstawowej z Futor, Oleszyc, Starych Oleszyc, Zalesia i gimnazjum) i mieszkańców lokalnego środowiska. Bieg cieszy się, od samego początku bardzo dużym zainteresowaniem, co jest pozytywnym zjawiskiem i niezmiernie cieszy, i buduje, gdyż aktywne spędzanie wolnego czasu jest ważne, dodatkowo w gronie rówieśników i przyjaciół.
Jako pierwsi rozpoczęli zmagania najmłodsi miłośnicy biegania, zakończyli zaś najstarsi. Podczas biegów panowała iście sportowa atmosfera i wszyscy dobrze się bawili. Uczestników gorąco dopingowali kibice. Panie z kuchni częstowały wszystkich smaczną kiełbaską i kompotem. Na zakończenie imprezy na scenie głównej odbyła się dekoracja zwycięzców i losowanie nagród wśród wszystkich uczestników biegu.
Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w biegach.
Szczególne podziękowania dla wszystkich, którzy byli zaangażowani przy organizacji biegów, a w szczególności fundatorowi nagród Stowarzyszeniu „Czas na pomoc”.

Wyniki VII Minimaratonu Śladami Księcia Józefa Sapiehy
Klasy I – II
1. Ozimek Amelia
2. Puk Daria
3. Wójtowicz Paulina
Chłopcy
1. Janowski Paweł
2. Pawłowski Kamil
3. Stupak Michał

Klasy III – IV
1. Sopel Oliwia
2. Harasymowicz Aleksandra
3. Barszcz Dagmara
Chłopcy
1. Węgrzyn Bartosz
2. Turza Mateusz
3. Kuras Hubert

Klasy V – VI
1. Świstowicz Martyna
2. Perżydło Lucyna
3. Petranik Natalia
Chłopcy
1. Bosak Michał
2. Olejarski Jakub
3. Bosak Mateusz

zobacz zdjęcia


IV Mikołajkowy Turniej Szachowy

14 grudnia 2018 r. w Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury w Oleszycach odbył się tradycyjnie już IV Mikołajkowy Turniej Szachowy. Turniej w którym uczestniczyło 41 zawodników, rozegrany został systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund po 10 minut na zawodnika, w 5. kategoriach wiekowych dla dziewcząt i chłopców. Uczestnikami zmagań byli przede wszystkim uczniowie szkół podstawowych oraz gimnazjum naszej gminy Oleszyce oraz gminy Wielkie Oczy.

W kategorii klas I-III uczestniczyło 15 zawodników (3 dziewczynki i 12 chłopców),
w kategorii klas IV-VI również 15 zawodników (5 dziewczynek i 10 chłopców) oraz w kategorii klasy VII-VIII, klasy gimnazjalne 11 zawodników (2 dziewczyny i 9 chłopców).

Organizatorami i sponsorami nagród Mikołajkowego Turnieju było: Stowarzyszenie „Czas na pomoc”, Burmistrz Miasta i Gminy Oleszyce, Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Oleszycach oraz Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna w Oleszycach. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwał sędzia główny pan Kazimierz Krzyżak. Dzięki środkom finansowym przekazanym przez Organizatorów, laureaci zostali uhonorowani dyplomami, medalami i nagrodami rzeczowymi, zaś pozostali zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale oraz nagrody rzeczowe. Wyróżniony został również najmłodszy uczestnik turnieju Krzysztof Snopkowski.

Kolejność zwycięskich, nagrodzonych uczestników w poszczególnych kategoriach przedstawia się następująco:


Grupa A , kl. I-III SP -juniorki młodsze
1) Bąk Malwina kl. III
2) Kopciuch Michalina kl. I
3) Łabędź Aleksandra kl. III
Grupa B, kl. I-III SP juniorzy młodsi
1) Harasymowicz Bartosz kl. II
2) Guzy Krystian kl. II
3) Snopkowski Łukasz kl. III
Grupa C , kl. IV-VI SP juniorki starsze
1) Kalińska Katarzyna kl. VI
2) Kurdziel Katarzyna kl. IV
3) Sikorska Mariola kl. VI
Grupa D, kl. IV-VI SP juniorzy starsi
1. Błaż Jakub kl. VI
2) Guzy Patryk kl. V
3) Bosak Mateusz kl. V
Grupa E chłopcy kl. VII VIII SP, chłopcy i gimnazjum, dziewczyny gimnazjum
1) Muliński Marcin kl. VIII
2) Butyński Damian Gimnazjum
3) Paryniak Kacper kl. VIII

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji turnieju w przyszłym roku.


Ministranci z Parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Oleszycach a zatem i uczniowie naszej szkoły zdobyli 3 miejsce w Rzeszowie na Mistrzostwach Polski Liturgicznej Służby Ołtarza o puchar KNC 2018 w kategorii Ministrant (2006-2010). . Udział w rozgrywkach finałowych o Puchar KnC poprzedzony był eliminacjami rozgrywanymi w poszczególnych diecezjach, stąd też sam wyjazd do Rzeszowa był ogromnym sukcesem.  Chłopcy w składzie: Remigiusz Pawełko, Mikołaj Młodowiec, Sławomir Żuk, Norbert Sopel, Rafał Paryniak, Dominik Smoliniec, Maksymilian i Mateusz Warcaba, Jan Różański, Jakub Lorenc, Patryk Guzy, Łukasz Gryniewicz  trenowani przez ks. Radosława Sokołowskiego  grali o najwyższe trofeum  – Puchar czasopisma ministranckiego KNC – „Króluj Nam Chryste”. W tym roku się nie udało, przegrali mecz półfinałowy i zagrali w tzw. „małym finale”  zdobywając brązowy medal mistrzostw. Jest to na pewno ogromny sukces. Gościem honorowym mistrzostw był znamy dziennikarz sportowy TVP-Pan Rafał Patyra. Z jego rąk odebraliśmy serdeczne gratulacje oraz brązowe medale.

XIII Mistrzostwa Polski LSO o Puchar KnC – mecz o trzecie miejsce

komentuje: Rafał Patyra

XIII Mistrzostwa Polski LSO o Puchar KnC – dekoracja

XII DRUŻYNOWY POWIATOWY TURNIEJ SZACHOWY o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Oleszyce i Starosty Lubaczowskiego

20 kwietnia 2018 r. w MGOK w Oleszycach odbył się XII DRUŻYNOWY TURNIEJ SZACHOWY o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Oleszyce i Starosty Lubaczowskiego.

Turniej odbył się w dwóch kategoriach wiekowych klasy I-III oraz klasy IV-VII.

W turnieju uczestniczyło 22 uczniów ze SP Oleszyc i Starych Oleszyc.

W kategorii klasy I-III zwyciężyła drużyna SP z Oleszyce w składzie: Michał Śliwa, Jakub Kozłowski, Łukasz Snopkowski, Malwina Bąk

  • II miejsce zajęła drużyna SP z Oleszyc w składzie:  Bartosz Harasymowicz, Michał Sitarz, Leon Mitan, Aleksandra Łabędź

W kategorii klas IV-VII zwyciężyła drużyna SP z Starych  Oleszyc w składzie: Kacper Świstowicz, Patryk Osiowy, Sebastian Olejnik, Katarzyna Kalińska

  • II miejsce  drużyna  SP z Oleszyc w składzie: Patryk Guzy, Bartłomiej Jedynowicz, Jakub Błaż, Katarzyna Kurdziel
  • III miejsce SP z Oleszyc w składzie: Radosław Butyński, Kacper Paryniak, Gabriel Gryniewicz, Alicja Kurdziel.
  • IV miejsce SP z Starych Oleszyc w składzie: Igor Rokosz, Adrian Siudy.

Burmistrz Miasta i Gminy Oleszyce wręczył zwycięskim drużynom Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Oleszyce i Starosty Lubaczowskiego. Wszyscy uczestnicy otrzymali medale, dyplomy, oraz pamiątkowe nagrody rzeczowe.

MINI SIATKÓWKA CHŁOPCÓW

W sobotę, 17 marca 2018 r., w hali widowiskowo – sportowej rozegrano zawody w Mini siatkówce chłopców na szczeblu powiatowym. Rywalizacja odbywała się w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2017/2018. Do zawodów przystąpiło 5 zespołów ze szkół podstawowych z Baszni Dolnej, Lubaczowa, Starych Oleszyc, Starego Dzikowa oraz Oleszyc. Po zaciętej, pełnej emocji rywalizacji, nasi chłopcy zdobyli I miejsce awansując do rozgrywek rejonowych.

GRATULUJEMY

Po sukcesie na etapie powiatowym drużyna siatkarzy z naszej szkoły wzięła udział w eliminacjach rejonowych w minisiatkówce chłopców.

Turniej, rozgrywany w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, odbył się dzisiaj tj. 10 kwietnia 2018 roku w Kańczudze. Uczestniczyły w nim cztery drużyny, które rywalizowały o prawo startu w finale wojewódzkim. Drużyna chłopców z naszej szkoły ostatecznie zdobyła II miejsce w rejonie awansując tym samym do rozgrywek na szczeblu wojewódzkim. W trakcie turnieju nasi zawodnicy rozegrali trzy mecze, z czego  wygrali dwa.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
Skip to content