W blasku świętości – XXVII rocznica nadania imienia szkole

30 maja br. obchodziliśmy XXVII rocznicę nadania imienia naszej szkole imienia – Jana Pawła II.

W tym uroczystym i ważnym dla nas dniu najpierw udaliśmy się do kościoła na mszę świętą, odprawioną przez ks. Radosława Sokołowskiego w intencji społeczności szkolnej. Następnie w hali widowiskowo-sportowej odbyła się część artystyczna. Otworzyła ją pani dyrektor Agata Adamska, która w swoim wystąpieniu podkreśliła rolę nauk naszego Patrona w kształtowaniu i wychowaniu absolwenta szkoły. Po czym uczniowie tańcem, wierszem i piosenką uczcili i uświetnili nasze święto.

Na koniec Dyrektor Szkoły podziękowała wszystkim zaangażowanym w przygotowanie święta oraz wręczyła dyplomy i nagrody zwycięzcom szkolnego konkursu historycznego (związanego z 100. Rocznicą Odzyskania Niepodległości).