POWSTAŃ, Ty, który się rozczarowałeś,
POWSTAŃ, Ty, który już straciłeś nadzieję,
POWSTAŃ, Ty, który przyzwyczaiłeś się do szarości
i już nie wierzysz, że można zbudować coś nowego…
Jan Paweł II

Przed nami czas radosnych Świąt Wielkiej Nocy. Niech będą one dla każdego źródłem zdrowia, optymizmu i wiary, niech dodadzą otuchy i z ufnością pozwolą spojrzeć w przyszłość, że trudne dni szybko i łagodnie miną, niech radość Wielkanocnego Poranka pozostanie na trwałe w naszych sercach.

Pamiętajmy Wielkanoc pachnie wiosną, słońcem, budzi do życia przyrodę i daje ludziom nadzieję?

Życzymy wszystkim, by atmosfera rezurekcyjnego świtu – Zmartwychwstania- przeniosła się na każdy zwyczajny poranek, by pozwoliła zapomnieć o trudach i dała siłę uwierzyć, że zawsze – jak przekonywał Jan Paweł II – warto powstać i „zbudować coś nowego”, będzie dobrze nie traćmy wiary i ufajmy Zmartwychwstałemu. Alleluja!

Dyrekcja, Nauczyciele, Uczniowie, Rodzice, Pracownicy

Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Oleszycach