Dzień zakończenia roku szkolnego to ważne wydarzenie w życiu szkoły. Po 10 miesiącach pracy rozpoczynają się upragnione wakacje. Ostatni dzień roku szkolnego to również czas podsumowań
i refleksji. Społeczność naszej szkoły dzień ten rozpoczęła uroczystą mszą świętą, odprawioną przez
ks. Marka, po której udaliśmy się do hali widowiskowo- sportowej  naszej szkoły gdzie odbyła się uroczysta akademia z okazji zakończenia roku szkolnego 2023/2024 oraz pożegnania uczniów klasy VIII.  W uroczystości wzięli udział uczniowie, grono pedagogiczne, rodzice. Akademia rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru i odśpiewania hymnu państwowego. Nastąpiło także uroczyste przekazanie sztandaru uczniom klasy VII.

Kolejnym punktem uroczystości była część artystyczna przygotowana przez uczniów klasy VIII.
Było to wykonanie, w którym nie zabrakło wspomnień, refleksji, ciekawych i humorystycznych scenek z życia szkoły, piosenek oraz wzruszających podziękowań; pozostawiło ono na wszystkich niezapomniane wrażenie. Nie obyło się bez łez i wzruszeń.

Po części artystycznej głos zabrała pani dyrektor Agata Adamska, która po krótkim przemówieniu wręczyła świadectwa z wyróżnieniem  tym spośród uczniów, którzy mogli poszczycić się średnią ocen co najmniej 4,75. Natomiast uczestnicy różnych konkursów, którzy wykazywali się niezwykłą kreatywnością  w budowaniu pozytywnego wizerunku szkoły i wielokrotnie stawali na podium
 na różnych szczeblach, otrzymali listy gratulacyjne.

Dyrektor Agata Adamska podziękowała także Gronu Pedagogicznemu za włożony trud, za życzliwość
i troskę o kształtowanie właściwych postaw młodzieży. Słowa wdzięczności skierowała również do Rady Rodziców wspomagającej działania nauczycieli.

Na zakończenie Pani Dyrektor przypomniała uczniom o bezpieczeństwie podczas wakacyjnego odpoczynku i złożyła serdeczne życzenia udanego wypoczynku po całorocznej pracy, a uczniom kończącym naukę w szkole podstawowej sukcesów w dalszej nauce i życiu.
galeria zdjęć

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
Skip to content