„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”

Jest wiele dni w roku, które dzieci lubią najbardziej, niewątpliwie jednym  z nich jest Dzień Dziecka. Jest to dzień szczególny w życiu dzieci na całym świecie. Trudno się temu dziwić skoro w tym dniu w szkołach organizowane są  konkursy  i zabawy oraz dostaje się  kilogramy słodyczy.

W naszej szkole zabawa została zorganizowana z dbałością o każdy szczegół. Przygotowano dla dzieci szereg atrakcji. Dmuchaniec, który cieszył się wyjątkowym zainteresowaniem. Ponad to na boisku szkolnym czekały także inne niespodzianki: pokaz sprzętu strażackiego, prezentacja wozów i umundurowania policyjnego, atrakcje związane ze światem robotyki i komputerów.

Przygotowane atrakcje, zapewniły udaną zabawę. Dzieci były zadowolone i żałowały, że taki dzień jest tylko raz w roku.

Wszystkim dzieciom, tym dużym i tym małym życzymy uśmiechu na twarzach, spełnienia marzeń
i najlepszych wspomnień z okresu szkolnego!!!