Szanowni Państwo!
Ważne informacje odnośnie zakończenia roku szkolnego.

26 czerwca – w dniu zakończenia roku szkolnego – świadectwa odbierają uczniowie klas ósmych (w hali widowiskowo-sportowej – stoliki ustawione w odległości 2m); rozdanie rozpocznie się o godzinie 9.00; uczniowie przychodzą według harmonogramu poniżej.
Klasa VIII a:
8.20 – uczniowie od numeru 1 do 9;
8.30 – uczniowie od numeru 10 do 18;
Klasa VIII b:
8.40 – uczniowie od numeru 1 do 12;
8.50 – uczniowie od numeru 13 do 24.
Wejście od strony gimnazjum według ustalonej kolejności z zachowaniem rygoru sanitarnego (maseczka, dezynfekcja rąk – w wyznaczonych miejscach, dystans społeczny 2m) na terenie szkoły
i placu szkolnym mogą przebywać tylko i wyłącznie uczniowie i pracownicy szkoły.
Wszystkich obowiązuje reżim sanitarny, maseczka, dezynfekcja rąk, dystans społeczny.
Uczniowie przynoszą ze sobą kluczyki do szafek, które przekazują nauczycielom oraz długopis w celu podpisania odbioru świadectwa.
Kluczyki do szafek powinny być opisane: zawieszenie np. na sznurku numeru szafki, w przypadku zgubienia kluczyka należy odkupić zamek.
Dla uczniów pozostałych klas – oficjalne rozdanie świadectw nastąpi we wrześniu (w zależności od wytycznych ministra właściwego do spraw oświaty, zdrowia i GIS).
Ponadto wszyscy uczniowie mogą odebrać świadectwa w innym dowolnym wakacyjnym terminie po wcześniejszym uzgodnieniu (telefonicznym – 16 631 50 15) na terenie szkoły, w tzw. strefie przebywania; z zachowaniem rygoru sanitarnego – maseczka, dezynfekcja rąk, dystans społeczny.

Serdeczne Pozdrowienia

Dyrekcja Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II