Wierzymy, wiemy, że możemy na Was liczyć!

Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele i Pracownicy Szkoły i Wszyscy Ludzie Dobrej Woli!

Włączamy się w zbiórkę dla dotkniętej wojną Ukrainy – wielokrotnie pokazaliście jak ważna jest dla Was pomoc drugiemu człowiekowi. Wiemy, że i tym razem uda nam się połączyć siły. Solidaryzujmy się i dokładajmy swoje „cegiełki dobra”.

Zapraszamy i zachęcamy do przynoszenia niezbędnych rzeczy:

• koce, śpiwory, ręczniki, pościele, poduszki
  • środki medyczne m.in. leki przeciwbólowe, opatrunki, bandaże, środki do dezynfekcji itp.
  • środki higieniczne m.in. chusteczki nawilżane, papier toaletowy, ręczniki papierowe, mydła w płynie, szampony, podpaski, pampersy dla dzieci itp.
  • zabawki i artykuły dziecięce np. kredki, kolorowanki, bloki (tylko nowe)
  • naczynia jednorazowe papierowe/plastikowe m.in. sztućce, kubeczki
  • termosy
  • żywność możliwa do spożycia zaraz po przekroczeniu granicy np.: woda, soki, napoje, dania instant, produkty, które można spożyć bezpośrednio po otwarciu np. gotowe kanapki, batoniki; żywność z dłuższym terminem ważności np. woda mineralna, soki, napoje, kawa, herbata, pakowane wędliny, sery, kaszki dla dzieci.

Dary będą zbierane od poniedziałku do odwołania w Sali nr 12 (parter część gimnazjalna)

Osoby do kontaktu: dyrekcja, pedagog, opiekunowie samorządu uczniowskiego.

Informacja o niezbędnych rzeczach będzie na bieżąco aktualizowana.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy.

Dobro wraca!